علمی تخیلی بدون سفینه

March 29th, 2008

<![CDATA[

ساعت ۱:۴۰ شبه. همین الان فیلم The Man From Earth رو دیدم. ترجیح میدم همین الان داغ داغ راجع بهش بنویسم.

من از بچگی عاشق فیلمهای علمی تخیلی بودم. دبیرستان که بودیم یکی از آرزوهام این بود که یک ویدئو اجاره کنم و فیلم جنگ ستارگان را ببینم. یادم نیست آخر سر این فیلم را کی دیدم.

بعد از دیدن فیلم The War of the worlds با جستجو تو سایت IMDB در فیلمهای مشابه، فیلم مردی از زمین را پیدا کردم و گذاشتم برای دانلود. امروز عصر دانلودش تموم شد. نتونستم برای دیدنش تا فردا صبر کنم. فیلم را یک ورقی زدم به امید دیدن سفینه‌های فضایی و موجودات ماوراء زمینی. هر چی ورق زدم چیزی پیدا نکردم. با خودم فکر کردم حتماً فیلم را که کامل ببینم به صحنه‌های علمی تخیلیش می‌رسم. دریغ از یک سفینه، یک موجود غیر زمینی، یک انفجار فضایی. صد رحمت به همون فیلم «جنگ دنیاها» که لا‌اقل چهار تا جلوه‌های ویژه توش داشت.

کل این فیلم علمی تخیلی با امتیاز 8.3 IMDB تو فضای یک اتاق ساده قدیمی و با حضور پنج شش نفر اتفاق می‌افته. فیلم از خداحافظی یک استاد دانشگاه جان از دوستانش که اساتید دانشگاهی در علوم مختلف هستند، شروع می‌شه. جان ادعا می‌کنه که یک غارنشینه و ۱۴۰۰۰ سال عمر داره. دوستاش سعی می‌کنن با سوالهای مختلف تئوریش رو نقض کنن که نمی‌تونن و بقیه ماجرا. کل فیلم گفتگوی جان با دوستاشه.

فیلم جالبی بود، گرچه هیچ سفینه‌ای توش نبود.

 

 

]]>

Posted in Uncategorized | Comments (1)

One Response to “علمی تخیلی بدون سفینه”

  1. شی Says:

    چه فیلم خوبی 😆 😉 🙂

Leave a Reply